Tabasalu Teelahkme Lasteaed
 
Hämariku tee 1/5, 76901 Tabasalu, Harku vald, Harjumaa
Tabasalu maja Ranna tee 2, Tabasalu, Harku vald 
Tel: Teelahkme maja +372 677 2075 / 58589812 
Tabasalu väikeste maja 
Avatud: 07.00 - 18.30
 

Direktor Anneli Laamann
vastuvõtt  eelneval kokkuleppel tel: +372 5858 9812 / +372 677 2075; 
 
või e-post: Anneli.Laamann@teelahkme.ee

Õppealajuhataja Kristina Lahe     kristina.lahe@teelahkme.ee 

Logopeed Merlin Graubner e-post: merlin.graubner@harku.ee

Eripedagoog Liina Selgis e-post: liina.selgis@harku.ee

Liikumisõpetaja Gadi Rohtjärv

Muusikaõpetaja Johanna Kristina Artjušin

Majandusjuhataja Annette Viisileht e-post: annette.viisileht@teelahkme.ee;  +372 677 2075; 

Asutuse andmekaitsespetsialist Liina Sepp

E-post: Liina.Sepp@harku.ee
 
Teelahkme rühmade kontaktid:
 
Kollane
Tel: +372 5554 6044
E-post: kollane@teelahkme.ee

Sinine
Tel: +372 5554 6727

Punane
Tel: +372 5556 5366
Roheline
Tel: +372 5554 6099
 
Tabasalu maja rühmade kontaktid:
 
JÄNKUD
TEL:
E-mail:
 
REBASED
Tel:
E-Mail
 
HUNDUD
Tel:
E-Mail
 
SIILID
Tel:
E-Mail
 
KARUD
Tel:
E-Mail:
 
Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid
 

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Tabasalu Teelahkme Lasteaed

Registrikood: 75031923

Aadress: Hämariku tee 1/5, 76901  Harku vald, Eesti