Tabasalu Teelahkme Lasteaed
 
Hämariku tee 1/5, 76901 Tabasalu, Harku vald, Harjumaa
Vääna-Jõesuu maja: Hiie tee 21/ Terra tee 8/1 Vääna-Jõesuu küla, Harku vald 
Tel: Teelahkme maja +372 677 2075 / 58589812 
Vääna-Jõesuu maja 53810070
Avatud: 07.00 - 18.30
 
Direktor Anneli Laamann
vastuvõtt  eelneval kokkuleppel tel: +372 677 2075; +372 5858 9812 või e-post: Anneli.Laamann@teelahkme.ee
Õppealajuhataja Kristina Lahe
kristina.lahe@teelahkme.ee  tel: 53810070
Logopeed Merlin Graubner e-post: logopeed@teelahkme.ee
Majandusjuhataja Katrin Kubja e-post: katrin.kubja@teelahkme.ee
 
Asutuse andmekaitsespetsialist Liina Sepp
E-post: Liina.Sepp@harku.ee
 
Rühmade kontaktid:
 
Kollane
Tel: +372 5554 6044
E-post: kollane@teelahkme.ee

Sinine
Tel: +372 5554 6727

Punane
Tel: +372 5556 5366
Roheline
Tel: +372 5554 6099
 
Liivaterad
Tel: 53027718
E-post: liivaterad@teelahkme.ee
 
Merekivid
Tel: 53018604
E-post: merekivid@teelahkme.ee
 
Arve esitamiseks vajalikud rekvisiidid
 

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, Tabasalu

Harjumaa 76901

Tabasalu Teelahkme Lasteaed

Registrikood: 75031923

Aadress: Hämariku tee 1/5, 76901  Harku vald, Eesti